DODAJ SWOJĄ FIRMĘ

Kategorie główne

Video prezentacja firmy:

Lokalizacja firmy:

Lokalizacja na mapie

Lista produktów

Lista produktów firmy

AGRECOL Sp. z o.o.

Adres

Mesznary 2
98-400, Wieruszów

Województwo: Łódzkie
www: agrecol.pl

Kontakt:

tel. 0048 62 78 32 000
fax. 0048 62 78 44 445

Email: agrecol@agrecol.pl

Produkty i usługi:

AGRECOL jest polską firmą zajmującą się od wielu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

Szczegółowa oferta firmy:

Ponad 500 pozycji asortymentowych produkowane jest pod stałą kontrolą własnego laboratorium wyposażonego w najwyższej klasy sprzęt analityczny. Doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza czuwa nad produkcją oraz prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Dbałość o środowisko naturalne zostało potwierdzone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu zarządzania środowiskiem ISO 14001.

Najwyższa jakość wytwarzanych przez AGRECOL wyrobów zjednuje sobie uznanie coraz to większej grupy odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą. Dowodem niekwestionowanej atrakcyjności oferty są również liczne nagrody oraz wyróżnienia przyznawane na międzynarodowych targach oraz wystawach rolno – ogrodniczych i kwiaciarskich.

Szeroki asortyment, pełna dostępność oferty w sieci najlepszych hurtowni i sklepów oraz niewątpliwie najwyższa jakość i dobra opinia klientów o oferowanych produktach świadczy o wysokim prestiżu marki AGRECOL. Własny, nowoczesny i niezawodny transport, duża wydajność produkcji oraz odpowiednio przygotowane zaplecze magazynowe, gwarantują ciągłość dostaw.

Galeria zdjęć: